Здійснюємо доставку до будь-якого населеного пункту України. Вибирайте зручний для Вас спосіб доставки та чекайте на замовлення.

 

При использовании услуг “Новой Почты” срок доставки Вашего заказа до пункта назначения займет от 2-х до 3-х дней. Если Вы успели оформить покупку до 12:00, то мы отправляет заказ перевозчику в тот же день. Вы можете легко отслеживать статус доставки на веб-сайте “Новой почты”.  Также Вы можете оплатить свой заказ наложенным платежом.  Обратите внимание! Посылка бесплатно хранится на почтовом отделении в течение 7 рабочих дней, после истечения этого срока товар отправляется назад к отправителю.  Вы можете оплатить заказ всеми удобными для Вас способами: наличными при получении в почтовом отделении, через сервисы интернет-банкинга (Приват24, Monobank), а также через карты WAYFORPAY (Visa, Терминал, MasterPass, Visa Checkout, Google Pay, Apple Pay).Нова Пошта

При використанні послуг "Нової Пошти" термін доставки Вашого замовлення до пункту призначення займе від 2 до 3 днів. Якщо Ви встигли оформити покупку до 12:00, то ми відправляємо замовлення перевізнику в той же день. Ви можете легко відслідковувати статус доставки на веб-сайті “Нової пошти”.
Також Ви можете оплатити своє замовлення післяплатою.

Зверніть увагу! Надсилання безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 7 робочих днів, після закінчення цього терміну товар відправляється назад до відправника.

  • При надсиланні замовлення з роздрібних магазинів України діють стандартні тарифи компанії "Нова пошта": Адреса-відділення "Нова пошта".
  • У вартість доставки додатково включається страховка у розмірі 1% вартості посилки
  • Якщо найбільша сторона посилки більше 120см, посилка не може бути відправлена ​​на відділення з обмеженнями за вагою 5кг, 10кг або 30кг
  • При виборі оплати «накладений платіж» Ви матимете додаткові витрати на цю послугу, а саме 2% від суми замовлення, + 20 грн. Сума послуги входить у вартість замовлення.

Ви можете оплатити замовлення всіма зручними для Вас способами: готівкою при отриманні в поштовому відділенні, через послуги інтернет-банкінгу (Приват24, Monobank), а також через карти WAYFORPAY (Visa, Термінал, MasterPass, Visa Checkout, Google Pay, Apple Pay).

Оплата в кредит:

 

https://i.flagman.kiev.ua/banks/mono30.png Оплата частинами від Monobank. Для оформлення оплати частинами в Monobank необхідно оформити замовлення з методом оплати "Оплата в кредит", обрати Monobank, вибрати кількість виплат та підтвердити замовлення. Після оформлення замовлення, найближчим часом, з вами зв'яжеться наш менеджер для узгодження замовлення та оформлення кредиту.

Умови кредиту від Monobank.

Наявність додатка MonoBank, доступний кредитний ліміт, що перевищує суму покупки. Перший платіж буде списаний з рахунку вашої картки в момент підтвердження покупки в додатку. Оплата частинами через Monobank можлива тільки на повну вартість товару (без знижок). На кожен товар в замовленні оформлюється окремий договір, тому міинімальна вартість товару - 500грн. Можливий термін до 7 місяців (8 платежів).

  • Мінімальна вартість товара для оформлення замовлення із методом оплати в кредит від Monobank - 500грн.

  • Мінімальна вартість товара для оформлення замовлення із методом оплати в кредит від А-Банк - 500грн.